W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – uświęcone tradycją święto wiedzy i nauki, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. W tym roku, ze względu na stan pandemii, uroczyste obchody święta są odwołane.

W naszej szkole z tej okazji młodzież pod kierunkiem p. Renaty Michalczuk,
przy wykorzystaniu dostępnych środków multimedialnych, przygotowała akademię
w formie filmiku, który zostanie zaprezentowany całej społeczności Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w dniu 14 października 2020 r.

Bardzo dziękuję za tę aktywność młodzieży.

Dzisiejsze święto jest okazją do wspomnienia tak ważnej historii dokonań Komisji Edukacji Narodowej powołanej 14 października 1773 r. Dzięki jej niekwestionowanym zasługom i wartościom jakie wniosła przyszłe pokolenia mogły przetrwać trudny czas zaborów, wojen czy totalitaryzmów.

Drodzy Nauczyciele, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, pragnę złożyć Państwu gratulacje i najlepsze życzenia. To Wy, w tej trudnej sytuacji, jako jedna z nielicznych grup społecznych, jesteście na pierwszej linii ludzi pracujących z oddaniem w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem – uczniem.

Pragnę wyrazić wdzięczność za zrozumie, profesjonalizm, zaangażowanie, jakie wkładacie
w pełnienie Waszych obowiązków w tak trudnych warunkach.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły za poświęcenie
i życzę, by znaczenie pracy, jaką wykonujecie, stało się bardziej oczywiste dla wszystkich członków naszego społeczeństwa.

Życzę wszystkim pracownikom naszego Zespołu Szkół i uczniom: dużo zdrowia, wzajemnej życzliwości, pomyślności i sukcesów. Niech spełniają się Wasze zamierzenia zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Niech nam wszystkim towarzyszy wiara,
że solidarnym współdziałaniem pokonamy aktualne trudności epidemiczne oraz nadzieja,
że każdy następny miesiąc będzie lepszy.

                                                                                  Dyrektor szkoły Przemysław Olesiejuk

 

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all