GRY ZESPOŁOWE

02.04.2009r.

Piłka Ręczna Chłopców

II miejsce podczas Gali Piłki Ręcznej organizowanej przez II LO im. E. Plater


04.03.2009r.

Piłka Siatkowa Chłopców 

III miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska - Licealiada

 

Koszykówka Dziewcząt 

II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska

19.02.2009r. 

Piłka Ręczna Dziewcząt

II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska - Licealiada


16.02.2009r.

Piłka Ręczna Chłopców

II miejsce w Finale Powiatu Biała Podlaska w Piłce Ręcznej Chłopców - Licealiada

 

23.01.2009r.

Halowa Piłka Nożna Chłopców

VI miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Licealiada

Opiekun: mgr Marek Romaniuk


13.01.2009r.

Koszykówka Chłopców

III miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Chłopców - Licealiada

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

 

SPORTY INDYWIDUALNE

 

Pływanie indywidualne dziewcząt

17.11.2008r.

Joanna Iżko

III miejsce - Finał Powiatu Biała Podlaska

20.11.2008r.

Joanna Iżko

III miejsce - Finał Rejonu Biała Podlaska

12.2008r.

Joanna Iżko

V miejsce - Finał Wojewódzki
 

Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców

23.10.2008r. 

Katarzyna Niedziółka

IV miejsce - Finał Powiatu

Dawid Struk

II miejsce - Finał Powiatu 

 


LEKKOATLETYKA

28.04.2009 r.

Uczennica klasy 1h zajęła 8 miejsce w finałach wojewódzkich biegów przełajowych.

22.10.2008 r.

 

Indywidualne Biegi Przełajowe
Dziewcząt i Chłopców
Finał Województwa Lubartów

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Hołowna Magdalena

19

1990-92

Jaroszuk Katarzyna

23

1990-92

Melaniuk Karolina

28

1990-92

 

 

 

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Kuśmierczyk Marek

22

1990-92

jawoszek Patryk

22

1990-92

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk


25.09.2008 r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Władyczuk Monika

23

1990-92

Stefaniuk Marta

21

1990-92

Kołkowicz Monika

40

1990-92

Jóźwik Aneta

29

1990-92

Ośko Beata

35

1990-92

 

 

 

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Chilkiewicz Marcin

14

1990-91

Kuśmierczyk Marek

17

1990-91

Ferens Tomasz

12

1992

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk


26.09.2008r.

Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

 

 

Liczba punktów ogółem/miejsca

konkurencja

Finał Miasta - IV

800 m
100 m
Pchnięcie kulą
Skokj w dal
400 m

Finał Powiatu - IX

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

 

 

Liczba punktów ogółem/miejsca

konkurencja

Finał Miasta - II

100 m
400 m
Pchnięcie kulą
Skokj w dal
1500 m
4* 100 m

Finał Powiatu - VII

 


Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński


03.10.2008 r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Finał Miasta

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

Lp.

DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

kategoria wiekowa

1

Jóźwik Aneta

5

91-90

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

1

Chilkiewicz Marcin

5

91-90

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk,


29.10.2008r.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu Biała Podlaska Park Radziwiłłowski

Lp.

KATEGORIA

MIEJSCE

1

DZIEWCZĘTA

III

2

CHŁOPCY

VI

 


Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński


21.10.2008 r.

III Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w grze indywidualnej dziewcząt i chłopców

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

I

Katarzyna Niedziólko

I A

II

Justyna Skuza

II F

III

Beata Ośko

1 H

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

I

Dawid Struk

III C

II

Grzegorz Demczuk

I D

III

Artur Bujan

III E

 

 


20.11.2008 r.

Pływanie indywidualne Dziewcząt - Finał Rejonu

 

MIEJSCE

KONKURENCJA

IMIĘ I NAZWSKO

KLASA

III

KRAUL

Joanna Iżko

II c

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska