• Obchody miejskie 100-lecia Niepodległości
  • 100-lecie Niepodległości
  • IX Zjazd Absolwentów
  • Salon maturzystów 2018
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Finał siatkówki chłopców
  • Pierwszy Dzień Wiosny 2018
  • Częstochowa 2018
  • Absolwenci na sportowo
  • Spotkanie integracyjne klas I

ZMIANY PLANU

czwartek 22.11.2018

zastępstwo dyżuru za p. M. Górską – p. Z. Szubraczyk

za p. R. Smędrę – p. E. Maksymiuk

za p. D. Żukowską – p. I. Rożnowicz

za p. I. Rożnowicz – p. D. Żukowska

za p. B. Markiewicz – s. T. Kłak

  1. 1b – matematyka s. 126 p. Z. Szubarczyk,
    1c – lekcja w s. 130 p. E. Michońska,
    1d – lekcja w s. 007 p. E. Kwiatkowska,
    1g – historia s. 128 p. M. Mackiewicz,
    2g/2 – lekcja w s. 209 p. M. Mańkowska,
    2h/2 – j. angielski s. 125 p. E. Maksymiuk;
  2. 1b – lekcja w s. 201 p. J. Kurianowicz,
    1c – godz. wychowawcza s. 207 p. J. Iwaszko,
    1f – geografia s. 208 p. B. Sadownik,
    2a – lekcja w s. 130 p. E. Michońska,
    2b - ----------------------------(p. Z. Szubarczyk),
    2d – historia i społeczeństwo s. 007 p. M. Mackiewicz,
    2e/1 – j. polski z 2e/2 s. 108 p. M. Chwedczuk,
    2h – religia z 27.11 s. 128 s. T. Kłak;
  3. 1b/1 – j. francuski z 7 j.l. s. 131 p. M. Chwalczuk-Wrzosek,
    1b/2 – lekcja biblioteczna p. A. Romaniuk,
    1e – historia s. 113 p. M. Mackiewicz;
  4. -------------------------
  5. 1a – lekcja w s. 202 p. E. Kwiatkowska,
    1f/2 – j. angielski z 1f/1 s. 101 p. M. Trębicka,
    2a – j. polski z 14.01 s. 208 p. E. Michońska,
    3a - ----------------------------,
    3b – badania bilansowe s. 211 p. L. Kozłowska,
    3d/1 – lekcja w s. 311 p. K. Ulita,
    3f - ----------------------------,
    3h – badania bilansowe s. 211 p. L. Kozłowska;
  6. 1e/2 – j. angielski z 1e/1 s. 101 p. M. Trębicka
    2a – j. polski z 14.01 s. 208 p. E. Michońska,
    2c – lekcja w s. 202 s. T. Kłak,
    3a - -----------------------------,
    3c - -----------------------------,
    3f - -----------------------------,
    3g - -----------------------------,
    3h/1 - -----------------------------;
  7. 1d - ----------------------------(p. E. Kwiatkowska),
    2d - ----------------------------(p. A. Torenc),
    2h – historia i społeczeństwo s. 208 p. M. Mackiewicz;
    3a/2 - -----------------------------,
    3b - ----------------------------,
    3c - ----------------------------,
    3e - ----------------------------,
    3f - ----------------------------;
  8. ---------------------------

Matura próbna z j. angielskiego w godz. 8:00-10:00 – poziom podstawowy:

s. 105 – 30 u. klasa 3a (nr 1-15) – 3g (nr 1-15) – nadzór p. D. Żukowska;

s. 112 – 30 u. klasa 3b (nr 1-15) – 3f (nr 1-18) – nadzór p. B. Kasperuk;

s. 113 – 30 u. klasa 3c (nr 1-15) – 3h (nr 1-15) – nadzór p. A. Sikona;

s. 115 – 26 u. klasa 3d (nr 16-26) – 3e (nr 16-30) – 3f (nr 19-21) – nadzór p. P. Szydłowski;

s. 212 – 28 u. klasa 3c (nr 16-30) – 3h (nr 16-28) – nadzór p. R. Michalczuk;

s. 214 – 27 u. klasa 3a (nr 16-30) – 3g (nr 16-27) – 3b (nr 16-21) – nadzór p. A. Sempruch;

s. 215 – 30 u. klasa 3d (nr 1-15) – 3e (nr 1-15) – nadzór p. M. Górska;
s. 219 – j. rosyjski – nadzór p. J. Szyc;

s. 210 – j. niemiecki – nadzór p. P. Buksiński;

(uczniowie, którzy wcześniej skończą pisać próbny egzamin maturalny, zgłaszają się do s. 211 celem zrobienia bilansu), od 3 j.l. lekcje wg planu i zmian.

Matura próbna z j. angielskiego w godz. 11:45-14:15 – poziom rozszerzony:

s. 105, s. 110, s. 115 s. 215 – wszyscy, którzy zapisali się na j. angielski poziom rozszerzony – nadzór p. I. Rożnowicz, p. E. Maksymiuk, p. J. Kurianowicz, p. B. Markiewicz;

s. 007 – j. niemiecki p. rozszerzony – p. M. Borsuk;

s. 214 – j. rosyjski p. rozszerzony – o. Ł. Podsiadły.