• Obchody miejskie 100-lecia Niepodległości
 • 100-lecie Niepodległości
 • IX Zjazd Absolwentów
 • Salon maturzystów 2018
 • Dzień Edukacji Narodowej
 • Finał siatkówki chłopców
 • Pierwszy Dzień Wiosny 2018
 • Częstochowa 2018
 • Absolwenci na sportowo
 • Spotkanie integracyjne klas I

Mateusz Tomaszuk - polski dziennikarz, prezenter radiowy. Urodzony w Białej Podlaskiej.

Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej. 

Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Produkcji oraz magisterskie na Wydziale Zarządzania.

Jego przygoda z radiem rozpoczęła się od poprowadzenia 1254 wydania Listy Przebojów Trójki z Markiem Niedźwieckim (10 lutego 2006 roku), kiedy miał 15 lat.

Obecnie od 2014 roku jest dziennikarzem i prezenterem muzycznym w Czwórce - Polskim Radiu. Należy do kolegium muzycznego, które decyduje o tym, co pojawi się na playliście dziennej Czwórki. 

Prowadzi również swoją autorską audycję w Programie III Polskiego Radia (Trójce).

Obecnie prowadzi audycje:

- Off Control / audycja do słuchania przy zgaszonym świetle – autorska audycja muzyczna. 

Bez pośpiechu i szufladkowania - muzyka, która wywołuje emocje. To audycja przy współudziale wyjątkowych, oddanych słuchaczy i wyjątkowych gości. Off Control to również koncerty na żywo i live session w studiu koncertowym Czwórki.

Absolutnie Niepoważni – audycja z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się m.in.: Zbigniew Wodecki, Robert Makłowicz, Tomasz Kammel, Karol Strasburger, Marcin Prokop, Joanna Jabłczyńska, Maciej Orłoś, Czesław Mozil, Hubert Urbański, Ewa Drzyzga, Magda Gessler, Tomasz Rożek, Michel Moran, Otylia Jędrzejczak, Mateusz Damięcki, Natalia Lesz, Krzysztof Hołowczyc, Natalia Nykiel, Adam Zdrójkowski, Tomasz Zubilewicz, Maciej Musiał, Przemysław Babiarz, Barbara Kurdej-Szatan i wielu innych...

- Muzyczne Biuro Podróży – autorska audycja muzyczna z nieoczywistymi dźwiękami z całego świata.

 • Audycje plenerowe na żywo z Open’er Festival w latach 2014 - 2016 oraz OFF FESTIVAL w roku 2016.

 

 

Uzyskał nominację w plebiscycie MEDIATORY 2015 w kategorii: ,,Akumulator’’ za audycję Absolutnie Niepoważni.

Był jurorem Czwartej Edycji ,,Stage4You’’ - talent show rejestrowanego przez Uniwerek.tv, który miał na celu wyłonić zespół, który zagra na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego.

W TVP Kultura nawiązywał współpracę z zagranicznymi wytwórniami fonograficznymi.

Od 2006 do września 2008 roku prowadził swoje autorskie audycje muzyczne w internetowym radiu iGol FM oraz autorski program muzyczny w radiu Megastacja Rock.

Uzyskał pierwsze miejsce w plebiscycie ,,Radiowiec w sieci 2008'' organizowanym przez portal: mediafm.net i otrzymał statuetkę ,,złotego mikrofonu''.

Między 2006 a 2007 prowadził swoją autorską audycję muzyczną w regionalnym radiu Biała.FM.

Od maja 2010 roku prowadził autorskie muzyczne i kulturalne audycje w Radiu Kampus 97,1 fm (Warszawa)

Na Planecie FM (Grupa EUROZET) prowadził weekendowe audycje.

Był współorganizatorem Ogólnopolskiej Konferencji: MEDIA STUDENT 2010

oraz prowadzącym panel radiowy, którego gośćmi byli: Artur Andrus i Piotr Stelmach (Program III Polskiego Radia - Trójka)

Ukończył: ,Podstawy warsztatowe muzycznego prezentera radiowego'' - szkolenie organizowane przez Radiową Akademię Umiejętności Polskiego Radia.

Był prowadzącym i moderatorem panelu dyskusyjnego ,,Jak rozmawiać o muzyce?’’ podczas Europejskich Targów Muzycznych ,,Co Jest Grane 24’’ w 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki.

Miłośnik podróży na Bliski Wschód oraz języka arabskiego.

MATEUSZ-1MATEUSZ-4MATEUSZ-2MATEUSZ-3

 • Dnia 20 stycznia 2019 r. w kościele pw. Św. Antoniego po Mszy Św. o godzinie 15.30 odbył się charytatywny koncert
  Więcej...
 • Dnia 17 grudnia 2018 swój dzień świętowała klasa 2a.  Nasza szkoła na 7 godzin lekcyjnych zmieniła się w świąteczny szpital,
  Więcej...
 • W styczniu na stałe w działalność charytatywną szkoły wpisuje się udział naszych wolontariuszy w kolejnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Więcej...
 • W tym tygodniu (13.01-18.01.2019) gościmy w naszym liceum dwoje studentów z projektu językowo-kulturowego AIESEC. Są to Deborah z Brazylii oraz
  Więcej...
 • Wręczanie nagród uczniom wyróżnionym w  konkursie plastycznym organizowanym przez UMCS "Wykreuj własną NIEPODLEGŁĄ".
  Więcej...
 • Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie podaje  do wiadomości następujące informacje dotyczące opłaty za egzamin maturalny: Kliknij w link, aby
  Więcej...
 • Termin: czerwiec 2019 Program: I dzień Zbiórka w ustalonym miejscu. Przejazd do Poznania.  Spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie: Ostrowa Tumskiego – najstarszej
  Więcej...
 • 13 grudnia 2018 zorganizowaliśmy akcję charytatywną, której celem było wsparcie leczenia ucznia naszej szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży owoców: 700
  Więcej...
 • Uczeń kl.I e  HUBERT STEFANOWICZ wygrał konkurs plastyczny WYKREUJ WŁASNĄ NIEPODLEGŁĄ organizowany przez  UMCS w Lublinie. Wyróżnienie zdobyła praca BARTOSZA KORNILUKA z
  Więcej...
Wczytaj więcej load all