Nauczyciele   termin konsultacji
lp nazwisko nauczane przedmioty dzień godzina sala
1 B.Beczek j. polski wtorek 14:30-15:15 311
2 M.Chwedczuk j. polski poniedziałek 14:30-15:15 108
3 D.Galej-Mazur j. polski piątek 14:30-15:15 311
4 B.Kasperuk j. polski poniedziałek 15:15-16:00 214
5 E.Michońska j. polski środa 15:15-16:00 105
6 I.Rożnowicz j. polski czwartek 14:30-15:15 105
7 E.Szulak j. polski środa 14:30-15:15 219
8 A.Torenc j. polski piątek 14:30-15:15 307
9 M.Adamiuk j. angielski wtorek 14:30-15:15 201
10 A.Dzyr-Jakubiec j. angielski piątek 14:30-15:15 201
11 J.Iwaszko j. angielski poniedziałek 15:15-16:00 207
12 M.Huczko-Kossowska j. angielski środa 14:30-15:15 207
13 E.Maksymiuk j. angielski czwartek 14:30-15:15 201
14 B.Markiewicz j. angielski piątek 14:30-15:15 202
15 A.Sempruch j. angielski piątek 14:30-15:15 208
16 D.Stanilewicz j. angielski czwartek 15:15-16:00 311
17 M.Trębicka j. angielski środa 15:15-16:00 101
18 S.Tumiłowicz j. angielski poniedziałek 14:30-15:15 208
19 J.Wołoczko j. angielski czwartek 15:15-16:00 127
20 A.Zdunek j. polski j. angielski wtorek 14:30-15:15 127
21 M.Chwalczuk-Wrzosek j. francuski j. hiszpański czwartek 14:30-15:15 128
22 M.Borsuk j. niemiecki wtorek 14:30-15:15 230
23 D.Pinczuk j. niemiecki środa 15:15-16:00 306
24 K.Ulita j. niemiecki j. angielski czwartek 15:15-16:00 307
25 D.Pawluczuk j. rosyjski piątek 14:30-15:15 219
26 O.Wasilewska j. rosyjski środa 15:15-16:00 220
27 B.Ziemba j. rosyjski poniedziałek 15:15-16:00 230
28 E.Borkowska historia wos czwartek 14:30-15:15 309
29 P.Buksiński historia wos środa 14:30-15:15 113
30 A.Czerko historia wos piątek 14:30-15:15 113
31 I.Kulpa historia piątek 14:30-15:15 309
32 M.Mackiewicz historia filozofia etyka czwartek 15:15-16:00 113
33 M.Kozakiewicz wos muzyka wdżwr czwartek 15:15-16:00 229
34 J.Jakubczyk plastyka bibliotekarz wtorek 14:30-15:15 126
35 E.Kwiatkowska wok plastyka h. sztuki pod. przed. poniedziałek 15:15-16:00 110
36 P.Olesiejuk podstawy przedsiębiorczości wtorek 14:30-15:15 110
37 J.Kurianowicz biologia poniedziałek 14:30-15:15 115
38 E.Kwiatkowska-Drwięga biologia przyroda środa 14:30-15:15 115
39 J.Węgrzyniak biologia przyroda poniedziałek 15:15-16:00 124
40 J.Osiejuk chemia wtorek 15:15-16:00 130
41 J.Szyc chemia poniedziałek 15:15-16:00 130
42 D.Żukowska chemia środa 14:30-15:15 130
43 R.Michalczuk fizyka środa 14:30-15:15 212
44 K.Saczuk fizyka czwartek 14:30-15:15 306
45 A.Laszuk-Kalinowska geografia wf środa 15:15-16:00 229
46 B.Sadownik geografia wtorek 14:30-15:15 229
47 A.Sikona geografia wtorek 15:15-16:00 112
48 M.Górska matematyka poniedziałek 15:15-16:00 126
49 A.Jaszczuk matematyka wtorek 15:15-16:00 210
50 B.Kacprowska matematyka poniedziałek 14:30-15:15 127
51 T.Kokoszkiewicz matematyka poniedziałek 14:30-15:15 220
52 A.Kozaczuk matematyka środa 14:30-15:15 127
53 A.Sikona matematyka wtorek 14:30-15:15 232
54 D.Trochimiuk matematyka czwartek 15:15-16:00 215
55 E.Okseniuk informatyka technika piątek 14:30-15:15 221
56 P.Szydłowski informatyka poniedziałek 14:30-15:15 216
57 E.Biała-Białecka wf środa 13:00-13:45 orlik
58 M.Domanowska wf poniedziałek 14:30-15:15 orlik
59 Ł.Kandora wf czwartek 15:15-16:00 orlik
60 M.Kapela wf wtorek 14:30-15:15 orlik
61 M.Mincewicz wf czwartek 14:30-15:15 orlik
62 R.Pieńkowska wf wtorek 14:30-15:15 orlik
63 M.Romaniuk wf czwartek 14:30-15:15 orlik
64 R.Smędra wf edb środa 14:30-15:15 007
65 A.Sokolnicka wf czwartek 15:15-16:00 orlik
66 R.Szydłowska wf środa 14:30-15:15 orlik
67 I.Wojdakowska wf poniedziałek 14:30-15:15 orlik
68 A.Jarząbkowski religia wtorek 15:15-16:00 124
69 T.Kłak religia czwartek 15:15-16:00 126
70 S.Piasek religia piątek 14:30-15:15 229
71 Ł.Podsiadły religia czwartek 15:15-16:00 108
72 R.Prokopiak edukacja wczesnoszkolna środa 13:00-13:45 6
73 D.Sokowska edukacja wczesnoszkolna czwartek 13:00-13:45 6
74 E.Sowa edukacja wczesnoszkolna środa 13:00-13:45 9
75 M.Stasiuk edukacja wczesnoszkolna czwartek 13:00-13:45 9
76 B.Szewc-Juchimiuk edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 13:00-13:45 6
78 A.Rodak edukacja wczesnoszkolna wtorek 13:00-13:45 6
79 K.Korniluk doradca zawodowy wtorek 14:00-14:45 9

DRUK DEKLARACJI UCZESTNICTWA W KONSULTACJACH

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all