W przedostatni dzień przed przerwą świąteczną, 19 grudnia, klasy 1F i 1P wraz z opiekunami p. Iwoną Wojdakowską, p. Beatą Markiewicz i p. Małgorzatą Domanowską pojechały na wycieczkę do Warszawy. 
 
Pierwszym punktem tej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN" wraz z przewodnikiem. Wybrana trasa („Odkryj historię polskich Żydów") zajęła prawie 3 godziny, ale nawet tego nie dało się odczuć gdyż pani przewodnik niezwykle ciekawie opowiadała oprowadzając po zakątkach muzeum.
 
Kolejnym punktem wycieczki był pobyt z Złotych Tarasach w celu posilenia się oraz skorzystania z licznych promocji przedświątecznych. Wiele osób oczywiście skorzystało z tej okazji i udało im się kupić rzeczy w naprawdę okazyjnych cenach. 
 
Ostatnim punktem pobytu w stolicy było obejrzenie musicalu „Aida" w Teatrze Roma. Musical zrobił ogromne wrażenie na uczestnikach wycieczki. Przepiękna muzyka, oszałamiające stroje oraz wzruszająca historia zakazanej miłości – to wszystko sprawiło, że na długo Aida pozostanie w naszej pamięci. 
 
  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all