We wrześniowym grafiku naszego liceum już na stałe zagościł PIKNIK INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH, w tym roku szkolnym w dwóch odsłonach.

Wtorek, 24 września zarezerwowany był dla absolwentów gimnazjów, natomiast absolwenci szkół podstawowych integrowali się we środę, 25 września.

           Klasy prześcigały się w pomysłach na efektowne prezentacje przed parą królewską Platerki, w tej roli Szymon Semeniuk i Julia Waniek, pod łaskawym okiem Pana Dyrektora, swoich wychowawców i opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Zmagania klas oceniało jury przedstawicieli SU w składzie: Mateusz Łaskarzewski, Zuzanna Pawłowska i Michał Chaponiuk. Imprezy poprowadził wiceprzewodniczący SU Michał Mil.

          Głosami jury najlepiej zaprezentowały się klasy I F i I L. Kolejne miejsca na podium przypadły klasom: I P i I G - drugie miejsce oraz I M i I B -trzecie miejsce. Dodatkowo wyróżniono oryginalną przemowę klasy I N.

          Wspólna zabawa przy popularnej muzyce i grillowanej kiełbasce była doskonałą okazją do wzajemnego poznania się bliżej. Dopisała zarówno pogoda jak i dobre humory. Gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom pikniku pomysłowości i zaangażowania i po raz kolejny WITAMY W PLATERCE :)

GALERIA ZDJĘĆ

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all