W dniu 25 kwietnia 2019 roku odbyła się V edycja Targów Edukacyjnych „Bialski GPS na edukację i zawód”. Organizatorami tegorocznych Targów był Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Białej Podlaskiej oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej. Targi objęte były również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska.
 
Targi skierowane były do uczniów III klas gimnazjalnych i VIII klas szkół podstawowych. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły i placówki publiczne i niepubliczne funkcjonujące w mieście Biała Podlaska.
Po raz pierwszy w targach uczestniczyli bialscy pracodawcy i przedsiębiorcy, którzy w ramach współpracy z Urzędem Miasta Biała Podlaska przedstawili młodzieży swoją ofertę pracy.
 
Wśród szkół i placówek prezentujących swoją ofertę była również nasza szkoła. 
Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanych w przygotowanie stoiska i obsługę osób zainteresowanych ofertą naszej szkoły. 
 
  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all