12 czerwca 2019 r., w niedawno oddanej do użytku strzelnicy, rozegrano po raz pierwszy Mistrzostwa II Liceum Ogólnokształcącego  im. E. Plater w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego.

W zawodach uczestniczyli uczniowie i uczennice z klas I-II  przygotowani  do udziału w tego rodzaju rywalizacji podczas lekcji wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa  i  przede wszystkim na odbywających  się 2 razy w tygodniu pozalekcyjnych  zajęciach szkolnej sekcji strzeleckiej.  

Jak na Patronkę Szkoły przystało szczególnie zacięta rywalizacja miała miejsce w kategorii  dziewcząt.  Dopiero II runda  wyłoniła Mistrzynię II LO a została nią uczennica klasy II c – Gabriela Jaroszuk (52 pkt w rundzie finałowej);  miejsce II zajęła uczennica kl. II c – Osowska Justyna (29 pkt) a miejsce III – Magdalena Masłowska z kl. II G (28 pkt).  Wśród chłopców o największą zdobycz punktową postarał się,  a tym samym został Mistrzem II LO,    uczeń kl. I b  Jakub Horbowiec  (29 pkt).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom  osiągnętych wyników i zapraszamy do udziału w pikniku strzeleckim, który odbędzie się na terenie strzelnicy KS Guardian w dniu 18 czerwca oraz na kolejne  pozalekcyjne  zajęcia  sekcji   już  we wrześniu  2019 r.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all