22 marca 2019 wzięliśmy udział w ciekawej wycieczce do Lublina. Opiekę nad nami sprawowały: p. D. Pinczuk, p. E. Maksymiuk i p. D. Pawluczuk.

W godzinach od 9.00 do 13.00 uczestniczyliśmy w zajęciach na Wydziale Humanistycznym UMCS. Wykładowcy dokonali prezentacji ofert kształcenia tłumaczy w Instytucie Germanistyki i Lingwistyki Stosowanej. Temat zajęć brzmiał: Studiuj w Lublinie, studiuj w Poczdamie.

Następnie braliśmy udział w warsztatach: Sprechen-Spielen-Improvisieren oraz w spotkaniu dla początkujących tłumaczy konsekutywnych. Zajęcia zakończyliśmy praktycznymi ćwiczeniami związanymi z technikami memoryzacyjnymi.

Kolejnym punktem naszej wycieczki były zajęcia w Parku Trampolin. Pod czujnym okiem trenerów próbowaliśmy swoich sił na torze przeszkód. Testowaliśmy tu swoje umiejętności i doskonaliliśmy szybkość, koordynację, siłę i zwinność.  Do dyspozycji mieliśmy też wieżę skoków, belkę gladiatora, trampoliny typu waterfall, arenę skakania, dogeball, kosze do slum dunk, bieżnię akrobatyczną i inne atrakcje.

O godz. 19 w starym, stylowym Teatrze im. J. Osterwy obejrzeliśmy spektakl pt. „Świętoszek”. Komedia Moliera dzięki  walorom artystycznym wzbudziła nasze uznanie. Stwierdziliśmy, że wszystko, czego może oczekiwać  widz od klasy artystycznej , jest w Teatrze Osterwy.

Dziękujemy za mile spędzony czas!

Zmęczeni, ale radośni i pełni wrażeń przed północą wróciliśmy do naszych domów.

Uczniowie klas 2a i 2c

GALERIA ZDJĘĆ

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
Wczytaj więcej load all