• Obchody miejskie 100-lecia Niepodległości
  • 100-lecie Niepodległości
  • IX Zjazd Absolwentów
  • Salon maturzystów 2018
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Finał siatkówki chłopców
  • Pierwszy Dzień Wiosny 2018
  • Częstochowa 2018
  • Absolwenci na sportowo
  • Spotkanie integracyjne klas I

12.12.2018 r. w II LO im. E. Plater w Białej Podlaskiej rozegrany został międzywojewódzki turniej „XVIII GALA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW w PLATERCE”. Celem zawodów była promocja piłki ręcznej oraz integracja międzyszkolna.         

          W zawodach udział wzięło 65 uczniów  z 4 szkół: z Janowa Podlaskiego, Pszczelej Woli, Siedlec i Białej Podlaskiej. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze puchary. Przyznano również puchar „fair – play” od BSzS oraz indywidualne wyróżnienia.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wyniki spotkań:

 

II LO Biała Podlaska  - ZS w Janowie Podlaskim                 9:13

ZS nr 1 ,,Elektryk”  SIEDLCE - ZSR w Pszczelej Woli       18:8

II LO Biała Podlaska  - ZS nr 1 ,,Elektryk”  SIEDLCE        10:14

ZSR w Pszczelej Woli   -  ZS w Janowie Podlaskim            15:16   

II LO Biała Podlaska  - ZSR w Pszczelej Woli                      18:8

ZS w Janowie Podlaskim - ZS nr 1 ,,Elektryk” SIEDLCE    10:15   

 

 KOLEJNOŚĆ MIEJSC

 

I           ZS nr 1 ,,Elektryk”  SIEDLCE                6 pkt.

II          ZS w Janowie Podlaskim                        4 pkt.

III         II LO im. E. Plater Biała Podlaska          2 pkt.

IV         ZSR w Pszczelej Woli                            0 pkt.

 

Puchar ,, fair – play” BSzS  wywalczyła drużyna : ZS nr 1 ,,Elektryk”  SIEDLCE

 

Sędzia zawodów: p. Maciej Głubczyński

 

Nagrody wyróżniającym się zawodnikom otrzymali:   

ZS nr 1 ,,Elektryk”  SIEDLCE:    Krystian Grochowski, Tkaczuk Adam.

ZS w Pszczelej Woli:    Kołodziej Kacper, Szadura Maksymilian.

II LO Biała Podlaska: Koszołko Bartosz, Hukaluk Jakub.                                                                   

ZS w Janowie Podlaskim: Pruchniewicz Damian, Balak Michał.

 

 

Organizatorzy zawodów:

Dyrekcja ZSO Nr 3

Nauczyciele w-f: Marek Romaniuk, Marcin Mincewicz.

,, UKS Platerzanka”