• Obchody miejskie 100-lecia Niepodległości
  • 100-lecie Niepodległości
  • IX Zjazd Absolwentów
  • Salon maturzystów 2018
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Finał siatkówki chłopców
  • Pierwszy Dzień Wiosny 2018
  • Częstochowa 2018
  • Absolwenci na sportowo
  • Spotkanie integracyjne klas I

21.11.2018 r. w II LO im. E. Plater odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców  ,,Zagraj w Platerce”.  W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów urodzeni w latach 2003-2004. Celem spotkania była promocja szkoły i piłki ręcznej oraz integracja społeczności międzyszkolnej rywalizującej w duchu zasady fair – play. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy: trzy pierwsze miejsca puchary, a wyróżniający się zawodnicy - medale pamiątkowe.      

GALERIA ZDJĘĆ

 Organizatorem zawodów była: dyrekcja szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego p. Marek Romaniuk i p. Marcin Mincewicz.                           

 

 

1.

Dz.

PG 3 BIAŁA PODLASKA – ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl.          7 : 12

 

2.

Ch.

ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl. – ZS w PISZCZACU                     16 : 10

 

3.

Dz.

ZS w ŁOMAZACH – ZS w PISZCZACU                                                         2 : 9

 

4.

Ch.

PG 3 BIAŁA PODLASKA - ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl.           18 : 8

 

5.

Dz.

ZS w ŁOMAZACH - PG 3 BIAŁA PODLASKA                                            15 : 5

 

6.

Ch.

PG 3 BIAŁA PODLASKA - ZS w PISZCZACU                                             15 : 9

  7.

Dz.

ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl. – ZS w PISZCZACU                       3 :13

 

 

Klasyfikacja drużynowa – dziewczęta:

 

Miejsce  I   ZS z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w BIAŁEJ PODLASKIEJ

Miejsce    II   ZS w PISZCZACU  

Miejsce   III  PG 3 BIAŁA PODLASKA

Miejsce   IV  ZS w ŁOMAZACH

 

Klasyfikacja drużynowa – chłopcy:

 

Miejsce  I   PG 3 BIAŁA PODLASKA

Miejsce    II   ZS z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w BIAŁEJ PODLASKIEJ

Miejsce   III  ZS w PISZCZACU

 

Drużynowy Puchar Fair – Play

 

ZS z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w BIAŁEJ PODLASKIEJ – dziewczęta.

PG 3 BIAŁA PODLASKA – chłopcy.

 

 

Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne po trzy dla każdej z drużyny. 

 

Anastazja Stanilewicz, Jolanta Hołownia, Amelia Nowosielska.  ZS w ŁOMAZACH   Kornelia Bołejszo, Karolina Olichwiruk, Marta Stefaniuk.            PG 3 BIAŁA PODLASKA                                  

Zofia Malicka, Natalia Nestorowicz, Julia Glińska                       ZS w PISZCZACU

    Agata Mikitiuk, Karolina Anisienia, Karina Piotrowska.      ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl.          

 

Rafał Iwaniuk, Mateusz Romaniuk, Bartosz Demediuk.              PG 3 BIAŁA PODLASKA 

Miłosz Pawlak, Adam Dawidziuk, Patryk Olichwiruk.                   ZS w PISZCZACU

Igor Chalimoniuk, Jakub Zdunek, Jakub Mazurek.               ZS z Odz. Integracyjnymi w Białej Podl.

Wczytaj więcej load all