Drodzy uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego,

O przebiegu własnej kariery zawodowej decydujecie na długo przed rozpoczęciem pierwszej pracy. To od wyboru ścieżki edukacyjnej zależy, czy Wasze naturalne predyspozycje, talenty i umiejętności zostaną właściwie rozwinięte i z czasem przerodzą się w wiedzę, fachowość i doświadczenie czyniąc z Was wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach.

W dniach 15-16 marca 2018 r. Targi Lublin S. A. organizują Targi Edukacyjne oraz Targi Pracy. Uczestnictwo w Targach to dobry krok w stronę świadomego i aktywnego kształtowania Waszej przyszłości – to możliwość zapoznania się z ofertą szkół, zadawania pytań pracodawcom, pedagogom i doradcom zawodowym. To wreszcie okazja do wymiany cennych doświadczeń i spostrzeżeń w gronie rówieśników.

Podejmowane przez Was decyzje mają realny wpływ na Waszą przyszłość, dlatego nie warto pozostawiać ich przypadkowi. Aby ułatwić Wam dokonanie właściwego wyboru, Kuratorium Oświaty w Lublinie, w ramach akcji informacyjnej „Zawodowy Strzał w 10” podczas Targów zaprezentuje informator, dzięki któremu dowiecie się, które ze szkół województwa lubelskiego kształcą w interesujących Was zawodach. Mam nadzieję, że informacje w nim zebrane pomogą Wam wybrać zawód, którego nauka stanie się źródłem satysfakcji zarówno w latach szkolnych, jak i w dorosłym życiu.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Lubelski Kurator Oświaty

Teresa Misiuk

Program tegorocznych targów

Wczytaj więcej load all